Město Terezín, to není jenom Malá pevnost, nýbrž i samotné město - Terezínské ghetto, které sloužilo jako shromaždiště židů. Nejenom, že v Terezíně sám žiji, ale také neustále pátrám po nových informacích. Nabízím Vám tak nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá a podám Vám informace, které podtrhují autentičnost tohoto místa a jeho minulosti.
Celodenní prohlídka terezínskeho židovského ghetta...
Celodenní prohlídka od Václavského náměstí až do Pražský hrad s místními legendami, pověstmi, kostely, Karlovým mostem atd..

Celodenní prohlídka pražského ghetta se všemi synagogami...

Auschwitz-Birkenau

Terezínská půda

Jediněčná výstava Terezínská půda je zaměřená na nálezy (nástěnné malby, vzkazy a předměty) po bývalých vězních žijících v bývalém Terezínském ghettu tohoto domu. Rozhodl jsme se zpřístupnit tyto prostory turistickým skupinám v rámci několika hodinové komentované prohlídky Terezína a k tomu prezentaci, která Vám ukáže tváře a osudy chlapců, kteří zde v době ghetta žili, než byli poslani do dalsich táborů jako Osvetim, Buchenwald a Kaufering.

Tato půda a výstava je jinak pro veřejnost nepřístupná. Konají se zde různé vzdělávací akce spojené s obdobím holocaustu. Další akce bude prezentace o životě Františka Lederera s nahrávkou knížky Martiny Brousilové, která osobně knížku bude prezentovat.