Město Terezín, to není jenom Malá pevnost, nýbrž i samotné město - Terezínské ghetto, které sloužilo jako shromaždiště židů. Nejenom, že v Terezíně sám žiji, ale také neustále pátrám po nových informacích. Nabízím Vám tak nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá a podám Vám informace, které podtrhují autentičnost tohoto místa a jeho minulosti.
Celodenní prohlídka terezínskeho židovského ghetta...
Celodenní prohlídka od Václavského náměstí až do Pražský hrad s místními legendami, pověstmi, kostely, Karlovým mostem atd..

Celodenní prohlídka pražského ghetta se všemi synagogami...

Auschwitz-Birkenau

NABÍDKA A CENÍK

Auschwitz - Birkenau (komentovaná prohlídka vyhlazovacího tábora) Auschwitz - Birkenau (komentovaná prohlídka vyhlazovacího tábora) Prohlídka pražského židovského muzea pro školní skupiny Prohlídka pražského židovského muzea pro školní skupiny Pražské židovské ghetto pro slevomat Pražské židovské ghetto pro slevomat Terezínské ghetto, židovský hřbitov a pevnost z 18. století+ nové výstavy Terezínské ghetto, židovský hřbitov a pevnost z 18. století+ nové výstavy Celodenní výlet s průvodcem do koncentračních táborů, 19.4. Dachau Celodenní výlet s průvodcem do koncentračních táborů, 19.4. Dachau Terezínská půda Terezínská půda Praha - Královská cesta Praha - Královská cesta Programy pro skupiny a školy Programy pro skupiny a školy Prohlídka ghetta a výstava Dívky z pokoje 28 Prohlídka ghetta a výstava Dívky z pokoje 28 Legendy a pověsti Staré Prahy pro děti Legendy a pověsti Staré Prahy pro děti Celodenní prohlídka Litoměřic pro děti i dospělé Celodenní prohlídka Litoměřic pro děti i dospělé pro školy - vyprávění o židovských tradicích, zvycích, historii ... přímo v synagoze v Úštěku !! pro školy - vyprávění o židovských tradicích, zvycích, historii ... přímo v synagoze v Úštěku !! Ceník Ceník Celodenní výlet s průvodcem do koncentračních táborů Celodenní výlet s průvodcem do koncentračních táborů 16.6.Přednáška a prohlídka Terezína s rabínem 16.6.Přednáška a prohlídka Terezína s rabínem