Město Terezín, to není jenom Malá pevnost, nýbrž i samotné město - Terezínské ghetto, které sloužilo jako shromaždiště židů. Nejenom, že v Terezíně sám žiji, ale také neustále pátrám po nových informacích. Nabízím Vám tak nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá a podám Vám informace, které podtrhují autentičnost tohoto místa a jeho minulosti.
Celodenní prohlídka terezínskeho židovského ghetta...
Celodenní prohlídka od Václavského náměstí až do Pražský hrad s místními legendami, pověstmi, kostely, Karlovým mostem atd..

Celodenní prohlídka pražského ghetta se všemi synagogami...

Auschwitz-Birkenau

Legendy a pověsti Staré Prahy pro děti

Během mých programů si příjdou na své nejenom dospělí, ale také děti! Nabízím speciální program, během kterého děti zahalím do tajů poutavých legend a pověstí Staré Prahy. Nechte se vtáhnout do fascinujícího děje příběhů z našeho hlavního města.

Přijďte si poslechnout tajemné legendy Staré Prahy a prohlédnout nejkrásnější místa Prahy spojená s dějinami českého národa. Projdeme si Václavské náměstí a jeho pasáže, kostely, tajemné uličky, kde v noci straší, povíme si hrůzostrašné pověsti Starého židovského hřbitova a pražských synagog. Po pauze se vydáme přes Staroměstské náměstí směrem ke Karlovu mostu, kde se to pověstmi jen hemží.

Cena za žáka/dítě: 150 kč (2-5 hodin)