Město Terezín, to není jenom Malá pevnost, nýbrž i samotné město - Terezínské ghetto, které sloužilo jako shromaždiště židů. Nejenom, že v Terezíně sám žiji, ale také neustále pátrám po nových informacích. Nabízím Vám tak nezapomenutelný zážitek v podobě několikahodinové prohlídky míst, kam se běžný návštěvník jen tak nepodívá a podám Vám informace, které podtrhují autentičnost tohoto místa a jeho minulosti.
Celodenní prohlídka terezínskeho židovského ghetta...
Celodenní prohlídka od Václavského náměstí až do Pražský hrad s místními legendami, pověstmi, kostely, Karlovým mostem atd..

Celodenní prohlídka pražského ghetta se všemi synagogami...

Auschwitz-Birkenau

Ceník

CENÍK A NABÍDKA PROGRAMŮ 

 Prohlídka pevnosti Terezín a terezínské půdy (vysvětlení základních historických faktů, židovské tradice a zvyky, historie židovského ghetta). Dále k tomu výstava Dívky z pokoje 28 a film, návštěva Centra studia genocid, výstava o pevnosti z 18.století a poté komentovaná prohlídka bývalého ghetta: 150 Kč/žáka

cena pro veřejné prohlídky pro dospělé: 300-500 kč (dle výběru programu)80 kč/žáka

(v ceně nejsou muzea Památníku Terezín)

(doba exkurze: od 9:00 - 17:00 hod)

v případě zájmu navíc komentovaná prohlídka o historii a stavbě pevnosti z 18.století a prohlídka podzemních chodeb s muzeem) - 50 kč/žáka

pevnost, kterou nacisté zneužili..

   

Prohlídka židovským ghettem v Praze

260kč/žáka se všemi synagogami pro školní skupiny
1299kč/dospělí 

Celodenní komentovaná prohlídka pražských synagog a židovského hřbitova s povídáním o žid.tradicích, zvycích a historii.

(doba exkurze: 2-7 hodin)

   židovské ghetto v Praze                      

  

   

                                                                             

 Celodenní prohlídka Prahy (od Václavského náměstí po Pražský hrad) s vyprávěním o historii Staré Prahy, legendy, pověsti, místa,kde se vyskytují duchové, kostely, synagogy a jejich legendy, Karlův Most atd ..atd... 

150 Kč/osobu

               

   

Auschwitz - Birkenau (komentovaná prohlídka vyhlazovacího tábora)

Celodenní komentovaná prohlídka vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau pro školy či soukromé skupiny

Komentovaná prohlídka jednoho z nejhorších míst historii lidstva, kde bylo zabito více než jeden milion nevinných lidských životů. Při prohlídce se také seznámíte s obsáhlou historií holocaustu, stavbou ostatních koncentračních a vyhlazovacích táborů. 

Během prohlídky navštívíme táborové bloky a latríny (terezínský rodinný tábor, cikánský tábor,mužský, ženský, oddělení Mexico, oddělení Sauna s výstavou, zbytky plynových komor II., III., IV. a V. a místa,kam se vyhazoval lidský popel,  kolejovou vlečku, kde probíhaly selekce, "blok smrti", o lékařských pokusech na vězních  a  mnoho dalšího..

Cena na osobu: 300,- Kč na osobu